Close

Vir-smarzas-RU-370x190.jpg

Besto-3-baneru-sadala.jpg

RAU_8_c-model_q_c_Facebook_Linkthumb.jpg

Присоединяйтесь к нам в Facebook

KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus www.besto24.com apmeklētāja pārlūkprogramma saglabā www.besto24.com apmeklētāja datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, www.besto24.com apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

www.besto24.com mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevar identificēt www.besto24.com apmeklētāju personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā: IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

 www.besto24.com IZMANTO SĪKDATNES

www.besto24.com mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu www.besto24.com mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu www.besto24.com apmeklētājam izmantot www.besto24.com mājaslapas pakalpojumus un pieslēgties savam www.besto24.com mājaslapas klienta kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.besto24.com mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt www.besto24.com mājaslapas darbību un sniegt www.besto24.com apmeklētājiem pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz www.besto24.com apmeklētājs aizver savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.besto24.com mājaslapai atpazīt un saskaitīt www.besto24.com mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas www.besto24.com mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot www.besto24.com mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas www.besto24.com apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj www.besto24.com mājaslapai atcerēties www.besto24.com apmeklētāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot www.besto24.com mājaslapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.besto24.com mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu www.besto24.com mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas www.besto24.com apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.
  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu www.besto24.com apmeklētāja veikto www.besto24.com mājaslapas apmeklējumu, www.besto24.com apmeklētāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot www.besto24.com apmeklētāja interesēm atbilstošus www.besto24.com mājaslapas vai www.besto24.com mājaslapas sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz www.besto24.com apmeklētāja piekrišanu. Apmeklējot www.besto24.com mājaslapu un izmantojot www.besto24.com mājaslapas sniegtos pakalpojumus www.besto24.com apmeklētājs piekrīt, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz www.besto24.com apmeklētājs savā pārlūkprogrammā dzēsīs sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam www.besto24.com mājaslapa un www.besto24.com mājaslapas sadarbības partneri, kuri nodrošina www.besto24.com mājaslapas darbību, apkopo un analizē www.besto24.com apmeklētāju darbību www.besto24.com mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja www.besto24.com apmeklētājs vēlas ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot www.besto24.com apmeklētāja lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. www.besto24.com apmeklētājs nevar atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt www.besto24.com mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas www.besto24.com apmeklētājs nevar atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai www.besto24.com mājaslapa uzlabotu savu darbību.

www.besto24.com mājaslapā tiek izmantoti Google Analytics pakalpojumus. www.besto24.com apmeklētāji var atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.


PayPal

Close